Výuka létání v leteckém simulátoru - Commercial pilot

Commercial trénink se zaměřuje na pokročilejší letecké manévry. Tento soubor lekcí vás posune k nové třídě letadel. Ovládání složitějšího letadla a preciznější letové schopnosti jsou společným tématem těchto lekcí. Použití zdokonalených zařízení je také velmi důležité, takže seznámení se s ovládáním GPS je nutností k zvládnutí těchto lekcí. Jakmile projdete kontrolním letem Flight Simulator Commercial Pilot, budete připraveni vyzkoušet si let s mnohem vyspělejším letadlem.

Commercial pilot

Lekce 1: Seznámení se složitějším letadlem

Naučte se létat přesněji v letounu Beechcraft Baron 58. I když tato a ani žádná z dalších commercial pilot lekcí vysloveně nevyučují létání na vícemotorových letadlech, vyžadují létání na mnohem složitějším letadle. Přestup z Cessny 172 do Baronu vyžaduje, abyste se naučili jak řídit výkon a vrtuli, zasunovací podvozek a přistávací klapky.

Lekce 2: Vzlet a přistání na krátké dráze

Vzlet s Beechcraft Baronem 58 z krátké vzletové plochy vyžaduje přesnou pilotáž. Vyvarovat se překážkám na konci vzletové plochy, letět nestandardním způsobem v leteckém provozu a přistát na té samé krátké přistávací dráze - to je náplní této lekce.

Lekce 3: Postupy při stavu nouze

Nestává se to často, ale motory mohou selhat. Zdokonalením se v řízení letadla při kompletní ztrátě výkonu z vás udělá lepší piloty. Naučte se jak se správně zachovat ve stavu nouze a sedněte s letadlem bezpečně na zem.

Commercial pilot sólové lety

Přidáním procvičování nouzových situací, vzletů a přistání na krátké dráze, dostanete příležitost v procvičování přistání s bočním větrem. Rozsáhlý školní materiál předchází sólo letu při bočním větru.

Commercial pilot kontrolní let

K získání Flight Simulator Commercial Pilot certifikátu, předvedete zkoušejícímu všechny dovednosti naučené v interaktivních lekcích. Nebudete muset předvádět přistání s bočním větrem, ale očekávejte kompletní let v Baronovi než certifikát dostanete.

e-mail