Výuka létání v leteckém simulátoru - Instrument pilot

Získáním Instrument ratingu se stanete všestrannějšími a zdatnými piloty. Zažijete více zkušeností s navigací a počasím ve Flight Simulátoru. Stále budete létat na letadle Cessna 172. I když jsou základní manévry stále stejné, tentokrát se je naučíte provádět pouze podle přístrojů. Osvojíte si umění létání pouze podle přístrojů a naučíte se složitosti přístrojového přiblížení (Jedná se o kompletní přistávací manévr pouze podle přístrojů).

Pro začátek si přečtěte o čem létání podle přístrojů je.

V létání můžete zažít několikero vzrušení jako je vzlet do mraků, poté několika hodinový let a pak zabrždění na přistávací dráze jiného letiště v dohledu přímo před vámi. Jakmile však skončíte (instrument) trénink letu podle přístrojů, budete schopni létat odkudkoli kamkoli skoro v jakémkoli počasí.

Instrument pilot

Lekce 1: VOR přiblížení

Naučte se jak používat VOR, aby vás dovedl dolů na přistávací plochu letiště Pain. Toto nepřesné přiblížení vyžaduje přesný let a načasování, abyste skrze mraky našli přistávací plochu.

Lekce 2: ILS přiblížení

V této lekci při přesném přiblížení, vám přístrojový přistávací systém (ILS) pomůže letět v menších výškách bez vizuálního kontaktu se zemí, což pro vás znamená větší šanci dobrého přistání ve špatném počasí. Dovednosti naučené v této lekci přímo využijete při (instrument) tréninku letu podle přístrojů v airline transport pilot lekcích.

Lekce 3: Vyčkávací obrazec

Naučte se jak „zaparkovat letadlo ve vzduchu“ při vyčkávání nad zařízením VOR Pain. Pro řídící letového provozu není nic neobvyklého říct vám, abyste pozdrželi váš let nad určitým místem, a vyzvat vás, abyste dělali okruhy nad radionavigačním prostředkem, v tomto případě nad zařízením VOR.

Instrument rating sólový let

První sólový let je asi ten nejdůležitější. Nejprve si přečtěte o technikách létání podle přístrojů a pak je procvičujte v letu. Let v mracích bez přístrojů je virtuálně nemožný. Navigace není těžká, ale řízení letadla pouze podle přístrojů vyžaduje nějaký ten cvik. Zbývající sólové lety vám pomohou zdokonalit dovednosti v létání podle přístrojů.

Sólový let: Sledování přístrojů

Instrument rating kontrolní let.

de zkoušejícímu ukážete, jak dokážete řídit letadlo v mracích. Při vašem letu v Cessně 172 bude oblačno a jakmile uspějete, budete odměněni Flight Simulator Instrument Rating certifikátem.

e-mail