Výuka létání v leteckém simulátoru - Private pilot

Private pilot trénink obohacuje vaše základní pilotní dovednosti. Budete létat s Cessnou 172, naučíte se základní letecké manévry a rádiovou navigaci. Osvojením si těchto dovedností vám pomůže k hladkému průchodu zbytkem vašeho tréninku.

Private pilot

Lekce 1: Stalls

Při přistání potřebujeme letět pomalu, proto si řekneme něco o ztrátě vztlaku. Je to jedna z nejdůležitějších dovedností co potřebujete.

Lekce 2: Prudké zatáčky

Staňte se zdatnými v provádění prudkých zatáček – naučíte se létat přesněji a naučíte se správně rozdělovat vaší pozornost mezi přístroji a pohledem ven z okna.

Lekce 3: VOR navigace

Naučte se základní formu radionavigace použitím vysokofrekvenčního všesměrového pásma (VOR) v Everettském Paine Field (KPAE) ve Washingtonu. Tato radionavigační pomůcka vám pomůže najít cestu k hodně místům po celém světě.

Lekce 4: Způsob provozu

Naučte se létat ve standardním provozu kolem Bremertonova národního letiště.

Lekce 5: Řídící letového provozu

Navigování vaší cesty skrze spletitý vzdušný prostor a přeplněná obloha vyžaduje komunikaci se středisky řízení letového provozu (ATC). Tato lekce vám pomůže naučit se systém ATC tohoto leteckého simulátoru.

Sólové lety

Procvičování pojíždění, prudkého zatáčení a létání v leteckém provozu, vám pomůže přesvědčit zkoušejícího, že si zasloužíte váš Flight Simulator Private Pilot certifikát.

Private pilot kontrolní let

Udělání velkého kroku od student pilota k private pilotovi vyžaduje, abyste demonstrovali všechny dovednosti potřebné ke vzletu, stoupání, vodorovnému letu, zatáčení, navigaci, klesání a bezpečnému přistání. Je toho hodně k naučení, ale odměna za to je cenná. Předveďte zkoušejícímu, že patříte mezi standardní piloty tohoto stupně a budete odměněni Flight Simulator Private Pilot certifikátem.

e-mail