Výuka létání v leteckém simulátoru - Student pilot

Student pilot lekce: První krok ve výuce létání v leteckém simulátoru je naučit se základy řízení letadla. Když se podíváte na seřazení lekcí, může se vám zdát divné, že lekce takeoff (vzlet) není na prvním místě. To je jednoduše proto, že nezbytné schopnosti pro vzlet zahrnují porozumění tomu, jak řídit letadlo jakmile se dostane do vzduchu. Výcvik v těchto lekcích slouží jako základ tomu, abychom se mohli těšit z tohoto leteckého simulátoru. Kromě těchto lekcí je zde mnoho dalších užitečných výukových lekcí. Nicméně, je-li vše co chcete dělat létání, naučí vás tyto lekce nejzákladnější dovednosti, které budete potřebovat. Budete létat na letadle Cessna 172, což je osvědčené tréninkové letadlo. Ať se Vám líbí.

Student pilot

Lekce 1: Vodorovný přímý let

Naučíte se jak řídící prvky letadla mění to co letadlo dělá. Váš úkol v této lekci je naučit se jak udržet letadlo v přímém vodorovném letu a udržení stejného směru.

Lekce 2: Zatáčení

Let k vašemu cíli vyžaduje změnu směru letu – zatáčení. Zde se naučíte tuto důležitou schopnost.

Lekce 3: Stoupání a klesání

Naučíte se vystoupat do vaší letové výšky, a co víc, naučíte se jak se dostanete zpět dolů, tak abyste mohli přistát nebo jste se mohli pokochat bližším pohledem na krásnou krajinu pod vámi.

Lekce 4: Pomalý let

Naučit se řídit letadlo v nízké rychlosti je kritické pro dobré přistání. Nejlepší způsob jak zdokonalit tuto schopnost je naučit se řídit letadlo při rychlosti jen o málo větší než je pádová (minimální) rychlost letadla – rychlost, při které křídla už nejsou schopna vytvářet potřebný vztlak k udržení letadla ve vzduchu.

Lekce 5: Vzlet

Naučíte se jak se rozjet a vzlétnout ze vzletové dráhy. Není na tom nic víc než-li to, že jakmile se octnete ve vzduchu, musíte použít všechny dovednosti které jste se doposud naučili, abyste udrželi letadlo ve vzduchu.

Lekce 6: Přistání

Všechno se vám dá dohromady hned jak se budete učit přistávat. Tato lekce se skládá ze dvou částí přičemž v první části budete na přistání prolétávat obručemi, které vás dovedou až nad dráhu. V druhé části obruče zmizí a vy se naučíte něco o dalších zařízeních, které můžete použít aby vám pomohli rozhodnout co dělat při přistání.

Lekce 7: Váš první sólový let

Váš instruktor vystoupí z letadla a řekne vám abyste letěli sami podle plánu. Bude s vámi mluvit přes rádio, aby vám pomohl letět podle plánu – to se naučíte dělat sami v některé z dalších lekcí. Ale v tomto letu vzlétněte, vystoupejte, udržujte výšku, zatáčejte, klesejte a přistaňte jak vám bude řečeno během letu a zaslužte si tak váš Flight Simulator Solo certifikát.

e-mail